Pills - www.lidagreen.de

Ako tablety Lida fungujú
Myšlienka je jednoduchá. Hneď ako výrobok potlačí chuť do jedla a dodá energiu, človek sa začne hýbať. Keďže teda neje sacharidy a hýbe sa, musí energiu odniekiaľ získať. Týmto spôsobom sa starý tuk rozplýva. Mohli by ste sedieť doma, ale účinok by nebol taký pôsobivý. Najlepšie je kombinovať to s cvičením, ovocím a zeleninou, zdravou stravou a aktívnym životným štýlom. Výsledky závisia aj od vás!

Užívanie vegetariánskych kapsúl LiDa vedie k výraznému zníženiu chuti do jedla a príjmu potravy v množstvách, na ktoré je telo zvyknuté. Ľudský organizmus nerád “hladuje” a začne využívať tukové zásoby uložené v tele a zároveň rozkladať a zužitkovať nestrávené a nespotrebované zvyšky potravy – nahromadený “odpad”. Začína sa proces detoxikácie a chudnutia. V dôsledku toho sa na začiatku príjmu môže objaviť dočasná slabosť, smäd, závraty, nespavosť, nepokoj alebo dokonca podráždenosť; u mužov je možná aj dočasná sexuálna slabosť.
LiDa Daidaihua je výživový doplnok na báze špeciálne vybraných rastlinných extraktov.

ZLOŽENIE LIDA:
Každá kapsula Lida obsahuje tieto výťažky:

  • Extrakt z horkého pomaranča 41 %.
  • Semená Cassia 26 %.
  • Indický lotos 11%
  • Alisma Orientalis 18%.
  • L-karnitín 4%

Jedno balenie Lida obsahuje
30 kapsúl

Lida Green by nemali užívať ľudia s ochorením srdca, vysokým krvným tlakom (hypertenziou) alebo po mozgovej príhode!
Výrobok nie je liekom.

Príjem:
– 1 kapsula denne pred alebo po raňajkách. Neužívajte viac ako 1 kapsulu denne.
– Pite viac vody a jedzte viac ovocia. Príliš málo vody v tele znižuje hladinu glukózy v tele, čo vedie k slabosti a závratom.
– Nevynechávajte jedlá! Najmä raňajky a obed. Počas užívania kapsúl je dôležité dodržiavať pravidelnú stravu, ktorá zahŕňa vodu a ovocné šťavy.
– Počas užívania lieku Lida nekonzumujte alkohol. Ten neutralizuje jej účinok.

Indikácie:
– Kapsuly na chudnutie Lida nie sú vhodné pre deti do 16 rokov a pre starších ľudí nad 65 rokov.
– Kapsuly nie sú vhodné počas tehotenstva a dojčenia.
– Kapsuly neužívajte, ak máte vysoký krvný tlak, problémy so srdcom, krvným obehom alebo pečeňou.
– Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výrobok nemôže nahradiť pestrú stravu
– Výrobok neužívajte, ak užívate lieky.
– Lida nie je liek

Odporúčaná strava počas užívania tabliet Lida
Pite niekoľko litrov vody denne. Je to pre telo veľmi dôležité, pretože voda ho čistí, pomáha vylučovať toxíny a udržiava žalúdok plný, takže sa potláča neustála chuť do jedla. Jedzte ľahké jedlá, viac ovocia a zeleniny a pite ovocné šťavy.

Ak nepijete dostatok vody, môžete mať bolesti hlavy a cítiť sa zle, preto je to veľmi dôležité.

Ak máte problémy so spánkom, snažte sa čo najskôr vypiť Lida tabletky na chudnutie a vyhnite sa mnohým nápojom s obsahom kofeínu. Samotná Lida má revitalizačný účinok a neodporúča sa piť viac kávy a kolových nápojov, pretože tie môžu spôsobiť búšenie srdca a mierne zvýšenie krvného tlaku. Jedna káva ráno je postačujúca.

Po niekoľkých dňoch užívania Lidy a pitia väčšieho množstva vody si telo na nepríjemné pocity zvykne.

Za každú cenu sa vyhýbajte tukom: okamžite sa vzdajte majonézy, sladkostí, mastného mäsa atď. Je skutočne nereálne veriť, že sa môžete úplne vyhnúť konzumácii tukov. Každé telo však potrebuje určité množstvo tuku, ktoré mu neškodí. Stačí zabezpečiť, aby toto množstvo bolo minimálne. Lido znižuje chuť do jedla a dodáva pocit sýtosti, ale nemôže nahradiť plnohodnotné jedlo, preto nehladujte, ale zjedzte niečo ráno, na obed a večer.

Raz týždenne sa vážte, aby ste mohli sledovať vývoj svojej hmotnosti. Častejšie váženie je zbytočné a môže len zničiť vašu motiváciu.

Skutočné zmeny hmotnosti sa prejavujú v týždňovom intervale. Bežná rýchlosť úbytku hmotnosti je jeden až dva kilogramy za týždeň. Viac nie je obzvlášť žiaduce, pretože by to mohlo byť príliš drastické a nebolo by to pre vás dobre prijaté. Budú týždne, keď vaša hmotnosť zostane rovnaká ako pri poslednom meraní: nebojte sa, je to úplne normálne.

V neposlednom rade sa tešte zo svojich úspechov a dbajte o svoje sebavedomie a úsmev: Ak vyzeráte dobre vo svojich vlastných očiach, budete vyzerať dobre aj pre ostatných.

Keď začnete užívať tablety Lida na chudnutie, môže byť ťažké pamätať na výživové potreby vášho tela. Tablety Lida tak dobre potláčajú chuť do jedla, že si budete myslieť: “Nemám chuť na jedlo, takže nemusím jesť”. Nie je to však tak. Počas užívania tabliet Lida na chudnutie musíte jesť. Najdôležitejšie je zdravo raňajkovať a jesť štyrikrát až päťkrát denne. Malé porcie, zdravé jedlo, zelenina: vyberte si podľa svojich preferencií. Možno si poviete: “Super, keď nebudem nič jesť, schudnem” (pozrite si najobľúbenejšie diéty). Ale je to naozaj tak?

Na spaľovanie telesného tuku je potrebné jesť. Je fakt, že telo potrebuje predovšetkým energiu. Bez dostatku energie telo premieňa svalové bielkoviny na energiu, ktorá poháňa mozog, nervový systém a červené krvinky.

Tieto špeciálne tkanivá nemajú žiadne metabolické mechanizmy na spaľovanie tukov. Spaľujú iba sacharidy. Keď príjem sacharidov klesne pod požadované množstvo, telo začne premieňať bielkoviny na sacharidy, aby uspokojilo svoje potreby. Konečným výsledkom je úbytok svalového tkaniva.

Váha síce ukazuje, že ste “schudli”, ale stratili ste veľa tkaniva spaľujúceho tuky. Svalové tkanivo spaľuje 70 % telesného tuku, takže strata svalov znižuje vašu schopnosť spaľovať tuk.

V skutočnosti môže byť “hmotnosť” stratená počas diéty až 10-20 percent hmotnosti vo forme úbytku svalov. Preto nakoniec nielenže túto hmotnosť priberiete späť, ale aj o niečo viac. Je to preto, že sa zníži schopnosť spaľovať tuk.

Ak sa budete riadiť týmito tipmi, schudnete s Lida DaiDaihua rýchlo a ľahko. Vyradenie škrobov a sladkostí je dobrý nápad na chudnutie, ale stále je potrebné užívať zdravé doplnky, aby bol proces chudnutia účinný.

DÔLEŽITÉ! Z dôvodu novej európskej smernice a zákazu používania oxidu titaničitého vo farmaceutickom priemysle bol vonkajší obal kapsuly nahradený novým typom bez obsahu oxidu titaničitého. Z tohto dôvodu je farba kapsuly svetlejšia.

Kúpiť tablety Lida tu!