Vitajte na stránke LidaGreen.sk V týchto podmienkach sú uvedené pravidlá a predpisy pre používanie našich tabletiek na chudnutie. Kúpou a používaním našich výrobkov tieto podmienky prijímate.

Používanie tabletiek na chudnutie

1.1 Tabletky na chudnutie sú určené na podporu chudnutia, ak sa používajú v spojení so zdravou stravou a pravidelným cvičením. Výsledky sa môžu u jednotlivých osôb líšiť.

1.2 Pred užívaním týchto tabliet na chudnutie by ste sa mali poradiť s lekárom, aby zistil, či sú pre vás vhodné, najmä ak máte nejaké zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky.

1.3 Neprekračujte odporúčané dávkovanie tabliet na chudnutie. Nadmerné užívanie môže viesť k nežiaducim účinkom.

1.4 Ak sa u vás vyskytnú nežiaduce účinky, ako je búšenie srdca, závraty alebo nevoľnosť, prerušte užívanie.

1.5 Tablety na chudnutie uchovávajte mimo dosahu detí.

Platba a doručenie
2.1 Platba za tabletky na chudnutie sa musí uskutočniť v čase nákupu.

2.2 Tabletky na chudnutie vám doručíme na adresu, ktorú ste uviedli pri nákupe. Nezodpovedáme za oneskorenie alebo nedodanie spôsobené faktormi, ktoré nemôžeme ovplyvniť, ako sú poveternostné podmienky alebo problémy s doručovateľskou spoločnosťou.

2.3 Po odoslaní zásielky nenesieme zodpovednosť za stratu, poškodenie alebo krádež. Za doručenie zásielky príjemcovi zodpovedá prepravca. Urobíme však všetko pre to, aby sme vám pomohli pri riešení akýchkoľvek problémov s kuriérskou spoločnosťou. Upozorňujeme tiež, že nemôžeme vrátiť peniaze za objednávky, ktoré sa stratili, poškodili alebo boli odcudzené počas prepravy.

 

Vylúčenie zodpovednosti
3.1 Tieto tabletky na chudnutie nie sú určené na diagnostiku, liečbu, vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

3.2 Nezaručujeme výsledky úbytku hmotnosti prostredníctvom používania týchto tabletiek na chudnutie.

3.3 Informácie uvedené na obale a na našej webovej stránke majú len informatívny charakter a nemožno ich považovať za lekárske poradenstvo.

3.4 Nezodpovedáme za žiadne škody alebo zranenia, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku používania týchto tabletiek na chudnutie.

 

Duševné vlastníctvo
4.1 Tabletky na chudnutie a všetko súvisiace duševné vlastníctvo, okrem iného vrátane obchodných značiek, loga a obalov, sú naším vlastníctvom.

4.2 Naše duševné vlastníctvo nesmiete reprodukovať, distribuovať ani predávať bez nášho predchádzajúceho písomného súhlasu.

Uplatniteľné právo
5.1 Tieto Podmienky sa riadia a vykladajú v súlade s talianskymi zákonmi bez toho, aby sa uplatňovali akékoľvek zásady kolíznych noriem.

5.2 Všetky spory vyplývajúce z týchto Podmienok alebo s nimi súvisiace sa budú riešiť na súdoch v Taliansku a vy súhlasíte s jurisdikciou týchto súdov.

Zmeny zmluvných podmienok
6.1 Vyhradzujeme si právo kedykoľvek a bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť tieto zmluvné podmienky.

6.2 Vaše ďalšie používanie programu Weight Loss Pills po akýchkoľvek takýchto zmenách predstavuje váš súhlas so zmenenými podmienkami.

Podmienky pre položky na spätnú objednávku

 

Proces spätného objednávania:
7.1 Definícia: Spätná objednávka označuje položku, ktorá dočasne nie je na sklade, ale môže byť objednaná a rezervovaná na budúce dodanie.

7.2. Zadanie spätnej objednávky: Zadaním spätnej objednávky zákazník súhlasí s tým, že mu bude tovar dodaný hneď, ako bude k dispozícii. Predpokladaný dátum dostupnosti sa môže zmeniť.

7.3. Platba:
8.1 Spätná objednávka: Pri spätnej objednávke sa vyžaduje platba v plnej výške vrátane daní, poštovného a balného a iných poplatkov.

8.2 Autorizácia platby: Platba sa vykoná bezprostredne po zadaní spätnej objednávky bez ohľadu na dostupnosť položky. Vrátenie peňazí bude spracované v súlade s našimi zásadami vrátenia peňazí.

 

Dostupnosť a dodanie:
9.1 Predpokladaný dátum dostupnosti: Uvedený predpokladaný dátum dostupnosti je približný a môže sa zmeniť.

9.2 Dodacia lehota: Budeme sa snažiť doručiť opätovne objednaný tovar v primeranom čase. Môže dôjsť k oneskoreniu, za ktoré nenesieme zodpovednosť.

9.3 Čiastočné dodávky: V takom prípade znášame dodatočné náklady na dopravu.

 

Náhrady a vrátenie peňazí
10.1 Právo na vrátenie peňazí: Ak nie sme schopní spracovať spätnú objednávku v primeranej lehote, bude dohodnuté vrátenie zaplatenej sumy.

10.2 Zásady vrátenia tovaru: Na spätne objednané položky sa vzťahujú naše štandardné zásady vrátenia tovaru.

Obmedzenie zodpovednosti:
11.1 Naša zodpovednosť za škody vyplývajúce zo spätnej objednávky je obmedzená na sumu zaplatenú za položku.

11.2 Nenesieme zodpovednosť za následné, náhodné alebo sankčné škody.

Rozhodné právo a súdna právomoc:
12.1 Táto zmluva sa riadi právom Európskej únie a akýkoľvek spor podlieha výlučnej právomoci súdov Európskej únie.

 

Ďakujeme, že ste si vybrali LidaGreen.sk pre svoju cestu za chudnutím.